Солидаризираме се с искането на майките на деца с увреждания

...
Солидаризираме се с искането на майките на деца с увреждания
Коментари Харесай

БСП бойкотира парламента заради Валери Симеонов

Солидаризираме се с искането на майките на деца с увреждания за оставката на вицепремиера Валери Симеонов и докато не я получим - няма да се регистрираме в Народното събрание. Това каза заместник-председателят на ПГ на „ БСП за България “ Крум Зарков за проблемите с кворума, предаде „ Фокус “.

„ Майките на деца с увреждания още са навън. Тази палатка ни напомня, че не сме свършили работата си. Единственото, което се случи за последните месеци е, че те добавиха още едно свое искане - оставката на Валери Симеонов. Ние не солидаризираме с това искане и няма да се регистрираме в Народното събрание, докато не получим оставката на Валери Симеонов “, каза още Зарков.

Той уточни, че вицепремиерът отговаря и за ДАБЧ, където избухва корупционен скандал. „ Твърде много се събра и е време той да отстъпи поста си ", допълни заместник-председателят на ПГ на „ БСП за България “.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
Източник: blitz.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР