100-годишнината от шампионата по кърлинг на Канада за мъже ще

...
100-годишнината от шампионата по кърлинг на Канада за мъже ще
Коментари Харесай

Саскатун ще бъде домакин на Brier през 2027 г., отбелязвайки 100 години шампионат по кърлинг

100-годишнината от шампионата по кърлинг на Канада за мъже ще се организира в Саскатун, оповестиха от Кърлинг Канада в понеделник.

Montana’s Brier ще се организира в SaskTel Center през 2027 година, разгласи организацията, отбелязвайки стогодишнината на събитието.

„ Montana’s Brier е въплъщение на Canadiana, “ сподели Нолан Тисен, Curling Canada Главен изпълнителен шеф и троент първенец на Brier.

„ Това, което стартира като непретенциозно събитие на благосклонност и празнуване на спорта кърлинг, се трансформира в едно от най-разпознаваемите качества в канадския спорт.

„ Това отразява нашите полезности на екипна работа и приятелство, без да жертва напрежението на конкуренцията на най-високо равнище и забележителните достижения на спортистите. “

Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР