10-годишно момче се е удавило при къпане в района на

...
10-годишно момче се е удавило при къпане в района на
Коментари Харесай

Откриха удавеното в Искър дете

10-годишно момче се е удавило при къпане в региона на яз на река Искър, наоколо до захранващ канал на водно-електрическата централа /ВЕЦ/ " Варуна " край Мездра, потвърдиха от Областна дирекция във Враца.

Майката на детето е подала през вчерашния ден сигнал, че при къпането в реката синът ѝ е бил понесен от водата в канала, захранващ водно-електрическата централа. Момчето е било с вуйчо си, който не съумял да му помогне.

Веднага е стартирано търсене на детето по продължение на канала и в региона на Водноелектрическа централа, само че то не е било намерено. Тялото на удавеното момче е открито през днешния ден при възобновяване на издирването в светлата част на деня. Предстои аутопсия. Започнато е досъдебно произвеждане.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР