10-годишно дете се удави в Радомирско
10-годишно момче от Перник се е удавило във водоем в радомирското с. Гълъбник.
За нелепия случай е обявено през вчерашния ден, към 16 20 ч. в районно управление (на МВР) – Радомир. Незабавно на място пристигнали представители на районното ръководство, пожарната, незабавния център и правосъден доктор.
Детето към този момент било умряло. При първичния оглед следи от принуждение по натрупа не са открити. Закаран е в Съдебна медицина – Перник за аутопсия.
Образувано е досъдебно произвеждане и работата продължава.
За нелепия случай е обявено през вчерашния ден, към 16 20 ч. в районно управление (на МВР) – Радомир. Незабавно на място пристигнали представители на районното ръководство, пожарната, незабавния център и правосъден доктор.
Детето към този момент било умряло. При първичния оглед следи от принуждение по натрупа не са открити. Закаран е в Съдебна медицина – Перник за аутопсия.
Образувано е досъдебно произвеждане и работата продължава.
Източник: fakti.bg
КОМЕНТАРИ




