1:1 приключиха в Тервел, лидера Септември и Черноморец (Балчик) в

...

Без победител в битката за върха на Североизток

1:1 завършиха в Тервел, водача Септември и Черноморец (Балчик) в дербито за първото място. Двубоят е от 11-ия кръг на Североизточната Трета лига. Първата опция за гол беше пред вратата на домакините, само че Алекс Наков я пропиля от близко.
 Септември (Тервел): Победата е наложителна Септември (Тервел): Победата е наложителна
В 27-ата минута Денис Кадир извърши точно фаул и Септември поведе в резултата. Съперникът реагира, само че резултата остана неизменен. След почивката футболистите от Балчик взеха самодейността. Габриел Вулкано пропусна да изравни с глава. Това обаче стори
 Черноморец (Балчик): Септември е мощен Черноморец (Балчик): Септември е мощен
Джорджио Димитров в 62-ата минута, когато получи топката от съотборник сред двама бранители, надбяга ги и стреля около вратаря – 1:1. Той остана на терена единствено още няколко минути, тъй като беше отхвърлен от съдията с втори жълт и червен картон за имитация. Дори и с понижен състав черноморци имаха шансове да завоюват мача, само че не ги оползотвориха.