1:1 приключиха в Търговище местния Светкавица и третия отбор на

...

Лудогорец III изтърва победата накрая

1:1 завършиха в Търговище локалния Светкавица и третия тим на Лудогорец. Двубоят е от 22-ия кръг на Североизточната Трета лига. Домакините се добраха до точката броени секунди преди края. Селекцията на Захари Сираков имаше превес във владеенето на топката от началния съдийски сигнал доникъде на втората част. Още през първото полувреме пропуснаха да открият резултата. Същото сториха и при започване на второто полувреме. Усилията им бяха възнаградени в 66-ата минута, когато влезлия като запаса Радослав Захариев нахлу отдясно и стреля в близкия ъгъл – 0:1.
 Осакатен Светкавица се готви за тежка борба Осакатен Светкавица се готви за тежка борба
След попадението функциите се размениха. Разградчани направиха смени и заиграха по-прибрано. От състава на Светкавица излязоха игралите с контузии Румен Николов и Любомир Михалев. Въпреки това търговищкия отбор взе самодейността. Създаде няколко суматохи, само че липсваше завършващия удар. Секунди преди края обаче Калоян Цветков навлезе отляво, стреля, топката се удари във вратаря и мина голлинията – 1:1.