1:1 приключиха Устрем (Дончево) и гостуващия му Лудогорец III (Разград)

...

По един гол в мрежите на Устрем и Лудогорец III

1:1 завършиха Устрем (Дончево) и гостуващия му Лудогорец III (Разград) в среща от отсрочения 16-ия кръг на Североизточната Трета лига. Селекцията на Захари Сираков повече играеше с топката. Домакините пък заложиха на отбранителна тактичност и разчитаха на контраатаки. При една от тях пристигна и първата опция за гол пред вратата на Пламен Пепеляшев. Роберто Марков обаче я пропиля. По-късно той напусна терена контузен. 180 секунди след почивката Николай Илиев центрира и влезлия като запаса Владислав Мирчев откри резултата с глава – 1:0. Авансът на Устрем се задържа единствено 6 минути, тъй като в 54-ата Несин Салим изравни от фаул.