Принц Уиляш втрещи с ново лице! Копира Хари?
Ново лице, нов пръстен, нова брада. Принц Уилям наподобява е решил да смени външния си тип и освен. Принцът изненада другари и фенове с новината, че има нов външен тип, като се появи брадясал в особено видео след Олимпийските игри.
Новият му външен тип изненада мнозина, само че брачната половинка му Кейт стоеше решително до него. И съобщи пред медиите, че се усеща все по-добре и по-добре.
Принцесата даже имаше нов пръстен, очевидно в символ на любов и за сполучливото си излекуване. Новината провокира много неспокойствие.
В последно време двойката се отдръпна от публичния живот, а Уилям се появяваше по-рядко, а брачната половинка му съвсем не се появяваше пред камерите. Напоследък обаче наподобява, че Кейт се усеща добре и не крие този факт.
По мотив възобновяване й, Уилям даже й направи специфичен подарък — елегантно украшение, което краси ръката й, вместо сватбения и годежният й пръстени. Мнозина бяха сюрпризирани, само че съгласно други това решение е рационално. " Кейт прави превъзходен избор. Така носи лек пръстен, който не се натрапва и й е по-удобен ", считат някои. Принцесата нееднократно е споделяла с другари, че обича годежния си пръстен, само че избира да не го носи отвън публични събития. Причината? — Много е огромен и е неуместен за всеки ден, а не тъй като мисли да остави Уилям поради новата му брада.




