Сияна Фудулова: Гласувах за надеждата, че можем да живеем по-добре
„ Гласувах за вярата, че можем да живеем по-добре – за правдивост, за обективни приходи и за обективна правосъдна система “, съобщи лидерът на листата на „ БСП-ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА ” в Добрич Сияна Фудулова, която упражни правото си на глас в секция в ТКЦ „ Мелницата “ в Балчик.
По думите ѝ изборите би трябвало да доведат до нормалност в политическия живот и до преосмисляне на метода, по който се развиват политическите процеси в страната. „ Българинът се нуждае от правдивост и от виновни решения, които дефинират ориста на хората “, добави тя.
„ Ясно, че Българска социалистическа партия ще бъде част от идващия парламент и ще бъде коректив в политиката “, сподели още тя.
Като своя персонална идея Фудулова уточни развиването на района. „ Моят роден край е персоналната ми идея. Хората са изморени от неправда – от несправедливи приходи и отношение към нашата област “, съобщи Фудулова.
По думите ѝ изборите би трябвало да доведат до нормалност в политическия живот и до преосмисляне на метода, по който се развиват политическите процеси в страната. „ Българинът се нуждае от правдивост и от виновни решения, които дефинират ориста на хората “, добави тя.
„ Ясно, че Българска социалистическа партия ще бъде част от идващия парламент и ще бъде коректив в политиката “, сподели още тя.
Като своя персонална идея Фудулова уточни развиването на района. „ Моят роден край е персоналната ми идея. Хората са изморени от неправда – от несправедливи приходи и отношение към нашата област “, съобщи Фудулова.
Източник: duma.bg
КОМЕНТАРИ




