Защитникът на Пирин Виталис Ягодинскис игра едно полувреме за националния

...

Защитник на Пирин с едно полувреме срещу Кипър

Защитникът на Пирин Виталис Ягодинскис игра едно полувреме за националния тим на Латвия в контролата против Кипър, която се организира нощес на стадион „ Гиоргиос Карапатакис “ в град Ларнака, осведомят в формалния уебсайт на „ орлетата “.

Виталис Ягодинскис се появи на полувремето на дуела на мястото на Даниелс Балодис.

Двубоят приключи 1:1 откакто Питас от домакините откри резултата в 34-ата минута, а Циганикс изравни за Латвия пет минути преди края на постоянното време.

На 26 март Латвия ще играе контрола с тима на Лихтенщайн.

Срещата ще се организира още веднъж в кипърския град Ларнака, само че на стадион „ Антонис Пападопулос “. “Пожелаваме триумф на Виталис и го чакаме здрав и зареден с положително въодушевление за идните ни борби в шампионата “, написаха от Пирин.