Заместеният вратар на Арброут Али Адамс вкара 30-ярдов удар, след

...

Вратарят отбеляза гол на сезона, след като беше привлечен да играе извън полето

Заместеният вратар на Арброут Али Адамс вкара 30-ярдов удар, откакто беше притеглен да играе като нападател в конфликта им от Шотландското състезание против Рейт Роувърс.

Недостигът на играчи означаваше, че мениджърът Джим Макинтайър съумя да уточни единствено трима полеви играчи на пейката и те получиха още два удара от травма, когато капитанът Там О'Брайън и бранителят Арън Стийл бяха принудени да изоставен.

О'Брайън беше сменен от Дарън Лайън през първото полувреме, а Макинтайър избра да пусне останалите си двама външни играчи на полувремето, като Арброут изоставаше с 1-0. В резултат на това, когато Стийл падна контузен, вратарят Адамс беше единствената опция да го размени.

И Макинтайър реши да играе с Адамс начело, като ходът му се отплати по зрелищен метод, когато той означи дълъг гол замайващ диапазон. При загуба на Arbroath с 2-0, топката падна в Adams на към 30 ярда от вратата, когато той се завъртя и удари зашеметяващо полуволе вратаря на Raith...