Юрген Клоп очаква Мохамед Салах да се върне в Ливърпул

...

Юрген Клоп казва, че Мохамед Салах трябва да се върне в Ливърпул за лечение на контузия

Юрген Клоп чака Мохамед Салах да се върне в Ливърпул за лекуване на мускулния проблем, който имаше на Купата на Африканските народи с Египет.

Голмайсторът на " алените " Салах е на път да пропусне идващите два мача на страната си на шампионата в Кот д'Ивоар, откакто получи травма при равенството 2-2 с Гана в четвъртък.

Лидерът във Висшата лига Ливърпул в началото изпитваше компликации да сътвори в неявяване на техния амулет по време на неделния мач против Борнмът, само че се придвижиха с пет точки пред върха с помощта на смазващата победа с 4-0, извоювана от дубълите през второто полувреме на Дарвин Нунес и Диого Хота.