Юношите старша възраст на "Монтана" спечелиха с 3:2 контролната среща

...

Монтана U19 победи дубъла на Ботев /Враца/

Юношите старша възраст на "Монтана " завоюваха с 3:2 контролната среща с "Ботев " (Враца) ІІ, извършена на терена с изкуствена настилка в спортния комплекс „ Огоста “.
След половин час игра Румен Георгиев-Джако откри резултата изведен самичък против вратаря от Георги Манолиу. В 36-та мин. Алекс Тодоров засече с глава центриране от фаул и повиши.
След почивката дребните монтанци продължиха да преобладават и след няколко пропуща пробив на Антонио Антонов от ляво приключи с центриране в пеналта, където Емил Петров бе оставен непокрит и направи разликата сред двата тима класическа.
До края на мача гостите съумяха да върнат два гола, първия от фаул, а втория от дузпа, само че времето и силите не им стигнаха за освен това от почетна загуба.
Следващата инспекция на "Монтана " е в четвъртък, 11 февруари, от 13 часа, против третодивизионния "Дреновец ".
Източник: bulnews.bg