Юношите старша възраст на Черно море завършиха контролите от лятната

...

Старшата на Черно море попиля Светкавица

Юношите старша възраст на Черно море приключиха контролите от лятната подготовка с разгромна победа. Възпитаниците на Мартин Христов надделяха представителния отбор на Светкавица Търговище с 6:1 на стадиона в Суворово.

“Моряците” владееха самодейността през целия дуел, като още преди почивката осъществиха три гола. Марин Петков се разписа на два пъти, а Тони Иванов вкара за 3:0. Малко преди края на първата част третодивизионният отбор върна един гол.

В 60-ата минута Денислав Славов направи 4:1, а Жечко Йорданов оформи крайното 6:1 с два гола след 80-ата минута.

През подготовката варненци изиграха още 3 контроли. Първите два спаригна бяха против Черноморец Балчик, като и в двете срещи “зелено-белите” записаха триумфи - надлежно с 5:2 и 4:1.

След това “моряците” направиха 3:3 с Несебър в Обзор.

Черно море стартира шампионата в Елитната група до 19 години с домакинство на Спартак Плевен. Срещата е по-следващия уикенд, като към момента няма точна дата и час.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Петър Иванов, Павел Труфев, Наско Янков, Берк Джевдет, Денислав Славов, Берк Бейхан, Теодор Тотев, Иван Томов, Тони Иванов, Марин Петков (Кристиан Енчев, Симеон Николов, Касабов, Симеон Савов, Марин Илиев, Стефан Димов, Никола Атанасов, Милен Николов, Жечко Йорданов, Серги Кешкерян, Николай Трифонов, Алекс).