Юношеският отбор на Марек до 17 години загуби с 1:3

...

Марек загуби от ЦСКА 1948 баража за Елитната група

Юношеският тим на Марек до 17 години загуби с 1:3 от връстниците си от ЦСКА 1948 баража за влизане в Елитната група. Двубоят се игра на стадион " Искър " в Самоков. Столичани поведоха с 1:0 през първото полувреме с гол на Живодар Жеков.

Драмата настъпи в самия завършек на мача. Малко преди да изтече постоянното време Християн Джаджаров изравни за 1:1. Минута по-късно обаче Мартин Бойчев непосредствено от директен свободен удар направи 2:1. В продължението при подозрения за засада Георги Георгиев постави точка с гол за 3:1. Така тимът на ЦСКА 1948 ще се изправи в още един съдбоносен бараж за присъединяване в Елитната юношеска група през новото състезание. Днес ще бъде изтеглен жребият, на който " алените " ще схванат своя финален противник.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.