Юношеският национален отбор на България до 16 г. спечели по

...

Младежите до 16 години спечелиха третия си мач в Анталия

Юношеският народен тим на България до 16 година завоюва по безапелационен метод приятелския интернационален шампионат под егидата на УЕФА в Албена, откакто през днешния ден записа победа и в третия си дуел от конкуренцията – 1:0 над Гибралтар. Така след триумфите против Косово (2:0) и Северна Македония (1:0) в предходните два дуела „ лъвчетата “ финишираха с цялостен актив и без позволено попадение.

Макар че селекционерът Йордан Петков заложи на футболисти, които взеха по-малко присъединяване в предходните конфликти, България имаше предимство през целия сегашен дуел. Мартин Бойчев осъществя единственото попадение в мача в 15-ата минута от дузпа, а през втората част Крум Стойчев пропусна да усили преднината ни, откакто също получи право да извърши углавен удар.

Съставът на България: 12. Стефан Смъркалев (46 – 1. Атанас Кехайов), 3. Стоян Добрев, 6. Тханг Чунг Чан, 14. Павел Златанов, 21. Наско Янев, 7. Крум Стойчев, 11. Димитър Урумов (60 – 22. Владимир Драганов), 9. Марто Бойчев, 16. Кристиян Николаев, 18. Виктор Илиев, 20. Васил Каймаканов.
Източник: novsport.com