Волов (Шумен) победи юношите U19 на Дунав с 5:0 в

...

Волов вкара пет на юношите на Дунав

Волов (Шумен) победи юношите U19 на Дунав с 5:0 в другарска среща, играна в Русе. Гостите убиха интригата за половин час през първото полувреме. Божидар Пенчев откри резултата в 5-ата минута. Десетина по-късно Калоян Петков удвои. Ивайло Иванов направи резултата типичен в средата на полувремето. В 37-ата минута се разписа и Димитър Игнатовски. Радослав Ковачев осъществя последния гол в 60-ата минута.
 Старшата на Черно море вкара четири на Волов (Шумен) Старшата на Черно море вкара четири на Волов (Шумен) 5 фев | 16:38  Черноломец (Попово) победи Волов (Шумен) Черноломец (Попово) победи Волов (Шумен) 30 яну | 15:29  Септември (Тервел) надделя Волов (Шумен) в контрола Септември (Тервел) надделя Волов (Шумен) в контрола 22 яну | 17:13 Още от БГ Футбол  Севлиево и Локо (Дряново) приключиха наедно Севлиево и Локо (Дряново) приключиха наедно 12 фев | 15:59 85 1  Левски (Лом) повали Бдин Левски (Лом) повали Бдин 12 фев | 15:55 174 0  Монтана и Спартак (Плевен) си вкараха по три пъти Монтана и Спартак (Плевен) си вкараха по три пъти 12 фев | 15:51 214 0  Левски би Пирин, Карачанаков с огромна нелепост, Левски би Пирин, Карачанаков с огромна нелепост, "сините " почитатели нахлуха и го изгониха от терена 12 фев | 15:51 49654 244  Славия не победи водача на Югозападна Трета лига Славия не победи водача на Югозападна Трета лига 12 фев | 15:50 3096 4 Виж всички Водещи Новини  Левски би Пирин, Карачанаков с огромна нелепост, Левски би Пирин, Карачанаков с огромна нелепост, "сините " почитатели нахлуха и го изгониха от терена 12 фев | 15:51 49654 244  Манчестър Юнайтед 1:1 Саутхамптън Манчестър Юнайтед 1:1 Саутхамптън 12 фев | 16:01 17140 29  Официално: Лудогорец притегли аржентински нападател Официално: Лудогорец притегли аржентински нападател 12 фев | 13:55 6510 72  Владимир Зографски завърши присъединяване си на Игрите в Пекин 2022 Владимир Зографски завърши присъединяване си на Игрите в Пекин 2022 12 фев | 13:54 6383 8  Отлично показване за българите в мъжкия спринт в Пекин, безпощадният Йоханес Бьо взе златото Отлично показване за българите в мъжкия спринт в Пекин, безпощадният Йоханес Бьо взе златото 12 фев | 12:19 14085 24 Класиране Програма