Волейболистите на Дунав (Русе) поведоха на Черно море (Варна) с

...

Данаил Милушев: Сами си изпуснахме мача

Волейболистите на Дунав (Русе) поведоха на Черно море (Варна) с 2:0 гейма, само че позволиха поврат, като отстъпиха с 2:3 гейма в мач от шестия кръг на Суперлигата при мъжете. Играещият треньор Дани Милушев съобщи за BGvolleyball.com, че този мач ще бъде една обеца на ухото на русенци, като не тряба да се позволяват такива обстановки.
 Черно море прекъсна победната серия на Дунав

„ Изпуснахме доста значим мач и то на личен терен. Ако бяхме победили, си гарантирахме влизате в плейофите на Суперлигата. Поведохме с 2:0 гейма, само че може би по-късно водачество допуснахме разпределяне. Явно взехме решение, че мачът е в наши ръце, само че не беше по този начин. Съперникът се върна в играта, поздравления за това и за играта му. В тайбрека не показахме съвкупността от непримирима игра и отборния дух, с който печелим напоследък и отборът на Черно море завоюва. Но за жалост има и такива мачове, като ще би трябвало да създадем генерални заключения от това. Влизаме в тежка серия от сложни семейства и гостувания и се надяваме да излезем от тази обстановка. “