Волето на Томас Соучек в добавеното време осъди Бърнли на

...

Томас Соучек отбеляза късен победител, докато Уест Хем отвърна на удара, за да победи съжаления Бърнли

Волето на Томас Соучек в добавеното време осъди Бърнли на седма поредна домакинска загуба, защото борещият се тим на Винсънт Компани позволи два в границите на пет минути, с цел да загуби 2-1 за Уест Хем.

През по-голямата част от второто полувреме изглеждаше, че дузпата на Джей Родригес в 49-та минута щеше да донесе жизненоважна победа на Кларетс и да ги издигне от дъното на таблицата на Висшата лига.

Но автогол в 87-ата минута на Дара О'Шей, под натиска на младежа на Уест Хем Дивин Мубама, изравни резултата, преди Соучек да вкара втори воле в първата от седемте добавени минути.

>

Беше грубо за Бърнли, който значително имаше тим на Уест Хям, лишен от ентусиазъм, без контузените Джарод Боуен и Майкъл Антонио, само че тъкмо когато техните почитатели си помислиха, че могат да честват първа победа в лигата вкъщи от май, всичко се провали настрана при гибелта.

Страна, която счупи върхове по пътя си към короната в Чемпиъншип предишния мандат, в този момент основава...