Вихър постигна категорично 3:0 над Ботев II (Враца) в Славяново.

...

Очакван успех за Вихър

Вихър реализира изрично 3:0 над Ботев II (Враца) в Славяново. Срещата e от 21-ия кръг на Северозападната Трета лига. Селекцията на Николай Боянов взе трите точки с лекост. Кристиян Григоров откри резултата с глава след центриране от корнер. По еднакъв метод се разписа и в 26-ата минута, само че след пас от фланга на Калин Иванов. До почивката един път и гредата оказа помощ на гостите.

Славяновският отбор продължи да надиграва съперника и през втората част. Вкара чак в 90-ата минута посредством Константин Генков след пас на Калин Иванов. Генков тресна и гредата с осъществяване на задна ножица. Врачани насочиха два удара в очертанията на отсрещната врата.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.