Верона стигна до обрат от 0:1 до 2:1 в домакинството

...

Верона постигна обрат срещу Болоня

Верона стигна до поврат от 0:1 до 2:1 в семейството си на Болоня от 23-ия кръг на Серия " А ". Така възпитаниците на Игор Тудор прибавиха скъпи три точки в актива си. Мачът ще се запомни и с красиви голове в двете порти.

Гостите поведоха в 14-ата минута, когато бранител на Верона не съумя да играе с една балонна топка пред наказателното поле, Рикардо Орсолини единствено това и чакаше и от воле стреля към вратата и вкара страховит гол за 0:1.

Верона обаче реагира и в 39-ата минута стигна до равенството с не по-малко красиво попадение. Дарко Лазович центрира отляво и Джанлука Капрари с пета засече кълбото зад голлинията, макар напъните на вратаря Лукаш Скорупски.

Домакините съумяха да създадат и цялостен поврат малко преди края на мача. В 86-ата минута Адриен Тамезе Аутса копна топката към Никола Калинич, който от близко с глава я прати във вратата за 2:1.

С тази победа Верона държи 9-ото място в таблицата с 33 точки. Болоня пък остава на 13-ата позиция с 27 точки в актива си.
 Арминия изненада неприятно Айнтрахт във Франкфурт Арминия изненада неприятно Айнтрахт във Франкфурт 21 яну | 23:28 178 0  Рюдигер: Ще продължа да се разпределям във всеки мач за Челси Рюдигер: Ще продължа да се разпределям във всеки мач за Челси 21 яну | 23:10 513 0  Мачът сред Лацио и Аталанта е пред отсрочване Мачът сред Лацио и Аталанта е пред отсрочване 21 яну | 22:33 670 0  Райнов влезе от пейката при триумф над Динамо (Букурещ) без Пацо Илиев Райнов влезе от пейката при триумф над Динамо (Букурещ) без Пацо Илиев 21 яну | 22:01 902 2  Хамбургер взе дербито и върна очакванията си за завръщане в елита Хамбургер взе дербито и върна очакванията си за завръщане в елита 21 яну | 21:28 1556 0 Виж всички Водещи Новини  Левски с тъждество против чехи, двама младежи титуляри за Левски с тъждество против чехи, двама младежи титуляри за "сините " 21 яну | 16:45 53914 120  Много нерви, два червени картона и тъждество в първата инспекция на ЦСКА – София Много нерви, два червени картона и тъждество в първата инспекция на ЦСКА – София 21 яну | 16:36 43053 124  Лудогорец заличи огромен пасив в мач с шест гола и три греди, Десподов с две асистенции Лудогорец заличи огромен пасив в мач с шест гола и три греди, Десподов с две асистенции 21 яну | 17:17 30020 65  Мъри: По-добре бяхме от предния мач, би трябвало ни повече убеденост в офанзива Мъри: По-добре бяхме от предния мач, би трябвало ни повече убеденост в офанзива 21 яну | 17:04 13431 24  Светльо Вуцов желае на Светльо Вуцов желае на "Олд Трафорд ", зарязал е видеоигрите и разяснява клипа "ръц-ръц " 21 яну | 11:10 23022 97 Класиране Програма