Веднъж зеленото беше грешният цвят за обличане на Деня на

...

Победителят на Бо Хорват отмъкна страхотна победа за OT за Islanders в дебюта на Патрик Рой

Веднъж зеленото беше неверният цвят за обличане на Деня на Св. Патрик.

В дебюта на Патрик Рой зад аварийна пейка островитяните прекъснаха поредност от четири загуби пред личната си аудитория, побеждавайки звездите с 3-2 в продълженията против спечелилия в играта на Бо Хорват.

Бяха надалеч от съвършените 60 минути – доста от същите проблеми, които изтезаваха островите през цялата година, към момента бяха доста явни, с ужасяващ втори интервал, който накара тълпата, която бе скандирала името на Рой, да млъкне в първата минута на мача.

До края на третата част обаче Островите върнаха почитателите си в ъгъла.

С успеха Айлс се върнаха на четвърто място в дивизия Метрополитън, надминавайки Кепитълс и Дяволс.

Нов треньор, нов живот, нов сезон.

Изгубени с 2-1 в третата и без съвсем задоволително сила в построяването, островитяните най-сетне се оправиха с форчек и реализираха резултат.

След като Кайл Палмиери завоюва шайбата, Хъдсън Фашинг отклони уд...