Железов ще свири Ботев Пд - Левски, Вълков на Армията
Валентин Железов получи наряд за конфликта от втория кръг на efbet Лига сред Ботев Пловдив и Левски, който ще се играе в събота на стадион „ Христо Ботев “ от 18:30 часа.
Владимир Вълков ще свири срещата сред ЦСКА и Крумовград, която е в петък на стадион „ Българска войска “.
На Лудогорец и Етър свирката ще надува Волен Чинков.
Всички назначения:
21 юли 2023 година, петък, 18:45 ч.
ФК ЦСКА 1948 – Футболен Клуб Пирин АД
Горско стопанство: Иво Венциславов Андреев АС1: Павлин Цветанов Михайлов АС2: Владимир Ангелов Велев
4-ТИ: Стоян Панталеев Арсов ВАР: Георги Кънчев Димитров АВАР: Димитър Русенов Русев
СН: Атанас Петров Бозев
21 юли 2023 година, петък, 21:00 ч.
ПФК ЦСКА – ФК Крумовград
Горско стопанство: Владимир Вълков Вълков АС1: Георги Любомиров Минев АС2: Светослав Колев Енчев
4-ТИ: Кристиян Николов Колев ВАР: Радослав Петров Гидженов АВАР: Иво Николаев Колев
СН: Николай Георгиев Ангелов
22 юли 2023 година, събота, 18:45 ч.
ПФК Ботев АД – ПФК Левски
Горско стопанство: Валентин Станчев Железов АС1: Никифор Деянов Велков АС2: Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ: Димо Стоянов Димов ВАР: Ивайло Иванов Стоянов АВАР: Драгомир Руменов Милев
СН: Николай Тодоров Петров
22 юли 2023 година, събота, 21:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 – ФК Етър ВТ
Горско стопанство: Волен Валентинов Чинков АС1: Иво Николаев Колев АС2: Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ: Мартин Живков Великов ВАР: Драгомир Димитров Драганов АВАР: Димо Дамянов Вълчев
СН: Цветан Кръстев Кръстев
23 юли 2023 година, неделя, 18:45 ч.
ПФК Черно море – ФК Хебър 1918
Горско стопанство: Георги Димитров Давидов АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Петър Велизаров Митрев
4-ТИ: Петър Георгиев Кузев ВАР: Ивелин Венциславов Занев АВАР: Милен Дончев Арабаджиев
СН: Георги Генов Нарлев
23 юли 2023 година, неделя, 21:00 ч.
ФК Локомотив 1929 – ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926
Горско стопанство: Никола Антонов Попов АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Мартин Емилов Венев
4-ТИ: Димитър Димитров Димитров ВАР: Станимир Лозанов Тренчев АВАР: Станислав Лазаров Станев
СН: Ичко Лозев Лозев
24 юли 2023 година, понеделник, 18:30 ч.
ПФК Ботев Враца – ПФК Славия 1913
Горско стопанство: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Красимир Атанасов Атанасов АС2: Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ: Красимир Маргаритов Кръстев ВАР: Георги Николов Кабаков АВАР: Мартин Веселинов Маргаритов
СН: Александър Костадинов Костадинов
24 юли 2023 година, понеделник, 20:45 ч.
ПФК Берое – Стара Загора – ПФК Арда Кърджали 1924
Горско стопанство: Георги Юлиянов Иванов АС1: Костадин Димитров Тановчев АС2: Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ: Михаел Петков Павлов ВАР: Георги Милков Гинчев АВАР: Илиян Петров Капарашев
СН: Йордан Динков Сталев
Владимир Вълков ще свири срещата сред ЦСКА и Крумовград, която е в петък на стадион „ Българска войска “.
На Лудогорец и Етър свирката ще надува Волен Чинков.
Всички назначения:
21 юли 2023 година, петък, 18:45 ч.
ФК ЦСКА 1948 – Футболен Клуб Пирин АД
Горско стопанство: Иво Венциславов Андреев АС1: Павлин Цветанов Михайлов АС2: Владимир Ангелов Велев
4-ТИ: Стоян Панталеев Арсов ВАР: Георги Кънчев Димитров АВАР: Димитър Русенов Русев
СН: Атанас Петров Бозев
21 юли 2023 година, петък, 21:00 ч.
ПФК ЦСКА – ФК Крумовград
Горско стопанство: Владимир Вълков Вълков АС1: Георги Любомиров Минев АС2: Светослав Колев Енчев
4-ТИ: Кристиян Николов Колев ВАР: Радослав Петров Гидженов АВАР: Иво Николаев Колев
СН: Николай Георгиев Ангелов
22 юли 2023 година, събота, 18:45 ч.
ПФК Ботев АД – ПФК Левски
Горско стопанство: Валентин Станчев Железов АС1: Никифор Деянов Велков АС2: Красимир Владимиров Миланов
4-ТИ: Димо Стоянов Димов ВАР: Ивайло Иванов Стоянов АВАР: Драгомир Руменов Милев
СН: Николай Тодоров Петров
22 юли 2023 година, събота, 21:00 ч.
ПФК Лудогорец 1945 – ФК Етър ВТ
Горско стопанство: Волен Валентинов Чинков АС1: Иво Николаев Колев АС2: Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ: Мартин Живков Великов ВАР: Драгомир Димитров Драганов АВАР: Димо Дамянов Вълчев
СН: Цветан Кръстев Кръстев
23 юли 2023 година, неделя, 18:45 ч.
ПФК Черно море – ФК Хебър 1918
Горско стопанство: Георги Димитров Давидов АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Петър Велизаров Митрев
4-ТИ: Петър Георгиев Кузев ВАР: Ивелин Венциславов Занев АВАР: Милен Дончев Арабаджиев
СН: Георги Генов Нарлев
23 юли 2023 година, неделя, 21:00 ч.
ФК Локомотив 1929 – ПФК ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ 1926
Горско стопанство: Никола Антонов Попов АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Мартин Емилов Венев
4-ТИ: Димитър Димитров Димитров ВАР: Станимир Лозанов Тренчев АВАР: Станислав Лазаров Станев
СН: Ичко Лозев Лозев
24 юли 2023 година, понеделник, 18:30 ч.
ПФК Ботев Враца – ПФК Славия 1913
Горско стопанство: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Красимир Атанасов Атанасов АС2: Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ: Красимир Маргаритов Кръстев ВАР: Георги Николов Кабаков АВАР: Мартин Веселинов Маргаритов
СН: Александър Костадинов Костадинов
24 юли 2023 година, понеделник, 20:45 ч.
ПФК Берое – Стара Загора – ПФК Арда Кърджали 1924
Горско стопанство: Георги Юлиянов Иванов АС1: Костадин Димитров Тановчев АС2: Николай Георгиев Попниколов
4-ТИ: Михаел Петков Павлов ВАР: Георги Милков Гинчев АВАР: Илиян Петров Капарашев
СН: Йордан Динков Сталев
Източник: gong.bg
КОМЕНТАРИ