В първия полуфинал сините победиха категорично ЦСКА с 3:0. Още

...

Левски срещу ВАСК в спора за титлата за прекадети

В първия полуфинал " сините " победиха изрично ЦСКА с 3:0. Още от началото на първия гейм домакините взеха задатък. ЦСКА съумя да ги догони, само че в последна сметка " сините " се постановиха. В останалите две елементи от Левски не оставиха подозрение в превъзходството си и затвориха мача в три гейма.

Във втория полуфинал ВАСК се наложи след петгеймова борба над Виктория Волей с 3:2. Срещата протече с доста обрати. ВАСК поведе с 1:0, само че позволи поврат и идващите две елементи бяха за пловдивчани. Въпреки изоставането, състезателите на Антон Димитров се активизираха и взеха четвъртата част, като се върнаха в мача. В тайбрека те бяха безапелационни и надиграха противника с 15:3 за крайния триумф.