В неделя се игра финалът на футболния турнир в Хайредин,

...

Монолит/Манастирище/ спечели турнира в Хайредин

В неделя се игра финалът на футболния шампионат в Хайредин, проведен за поредна година от локалната община. В него „ Монолит”/Манастирище/ надигра домакините от „ Огоста” с 4:1 на стадион „ Огоста” пред към 200 фенове. Трети в шампионата остана другия тим от Манастирище.
Кметът на община Хайредин Тодор Алексиев връчи купите, медалите и паричните награди на призовата тройка. Победителят взе 1500 лева, а втория и третия надлежно 1000 и 500 лева Голмайстор на шампионата стана Антонио Йорданов от Манастирище с 5 попадения, Тодор Кръстев бе избран за най-полезен състезател на шампионата, а като най-хубав пазач бе отличен Вени Бенчев.
Председателят на регионалния съвет на БФС Милен Бельов връчи специфичен плакет за принос в развиването на футбола на Тодор Алексиев.
Източник: bulnews.bg