В мач от 21-ия кръг на хърватското първенство Горица и

...

Новият отбор на Боби Цонев изпусна спечелен мач

В мач от 21-ия кръг на хърватското състезание Горица и Интер (Запрешич) приключиха наедно - 2:2. За гостите не игра новото им попълнение Борислав Цонев, който се чака да дебютира идната седмица против Славен Белупо. Мачът стартира съвършено за Интер. Бившият футболист на Славия Сердер Сердеров и Никола Рак дадоха стабилен задатък на отбора още до 6-ата минута. В 19-ата обаче тимът от Запрешич остана с човек по-малко, откакто Андрей Шимунец получи червен картон. Преди това Кристиан Ловрич към този момент бе върнал едно попадение. След почивката Лукаш Зволински пропусна дузпа за Горица, само че Джоуи Сук изравни в 84-ата минута за тима, воден от някогашния футболист на ЦСКА Сергей Якирович.
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Лига 1 21 кръг, събота 16 февруари  Горица 2:2краен резулат  Интер (Запрешич)