В Група D Интер не успя да спечели срещу Реал

...

Реал Сосиедад спъна Интер, за да заеме първото място, Бенфика пък се добра до участие в Лига Европа

В Група " D " Интер не съумя да завоюва против Реал Сосиедад като хазаин и двата отбора се разделиха с 0:0. По този метод испанският отбор приключи преди всичко в групата и ще бъде подложен в по-изгодна позиция за жребия за осминафиналите в петък.

В другия мач Бенфика трагично си обезпечи право на присъединяване в Лига Европа, като вкара по този начин нужния трети гол против Залцбург във втората минута на добавеното време посредством Артур Кабрал.
 Снимка 645860
Източник:

Анхел Ди Мария и Рафа Силва изведоха португалците напред, а Лука Сучич върна едно попадение за австрийците след почивката. При този резултат Бенфика щеше да е навън от евротурнирите напролет, само че Кабраб избави достойнството на " орлите " в последния миг.