Уулвърхемптън и Ливърпул играят при резултат 1:1. Хуан Хи-Чан даде

...

НА ЖИВО: Уулвърхемптън - Ливърпул 1:1, Гакпо изравни и напусна игра

Уулвърхемптън и Ливърпул играят при резултат 1:1 . Хуан Хи-Чан даде задатък на домакините в 7-та минута, а при започване на второто полувреме Гакпо изравни. Срещата се предава директно по  DIEMA SPORT 2  а на  Gong.bg ще проследим всичко минута по минута.

Само 7 минути след първия съдийски сигнал бе маркиран гол. Уулвърхемптън стартира мощно и справедливо стигнаха до задатък в резултата. Педро Нето с дрибъл навлезе в половината на мърсисайдци. Преодоля обикновено няколко футболисти в " алено " и центрира остро по земя. Хуанг Хи-Чан се оказа самичък на втора греда и преодоля Алисон с едно допиране.

След като към този момент изостанаха в резултата, гостите започнаха да владеят малко повече топката. Опитаха бързо да отговорят, само че по този начин и не доближиха до чисти положения за гол. Гари О'Нийл пък подреди тима си малко по-назад и изакваше моменти за контраофанзива.

В 33-та минта домакините едвам не поведоха с 2 гола. Педро Нето прекара топката през краката на Джо Гомез на левия фланг. От там прати меко центриране към Куня, само че бразилецът се поколеба с коя част на тялото да отиграе топката и в последна сметка пропусна чисто състояние.

След 5 минути робъртсън центрира в наказателното поле. Около дузпата Гакпо беше оставен непокрит, само че не контактува добре с топката и я прати в навън.

Ливърпул сътвори най-голямата заплаха пред Са в добавеното време на първата част. Разбъркване в наказателното поле разреши на Салах да стреля. Неговият удар беше блокиран, само че последва добавка, която стражът на " вълците " отрази с крайник.

Още в първите минути на второто полувреме Къртис Джоунс опита да възвърне равенството, само че не съумя да прати топката в мрежата.

В 55-та минута гостите изравниха. Жота пусна хутър пас към Салах. Египтянинът прати острър пас паралелно на голлинията, където Гакпо на празна врата се разписа. след гола Клоп размени нидерландския атакуващ футболист.

LIVE Уулвс - Ливърпул 1:1

1:0 Хуанг Хи-Чан 7'

1:1 Коди Гакпо 55'

Състави:

Уулвс:  1. Жосе Са, 3. Райън Аит Нури, 15. Крейг Доусън, 23. Макс Килман, 22. Нелсън Семедо, 7. Педро Нето, 5. Марио Лемина, 8. Жоао Гомес, 11. Хуан Хи-Чан, 27. Жан-Рикне Белегард, Матеус Куня

Треньор: Гари О'Нийл