Уулвърхемптън и Ливърпул играят при резултат 1:0. Хуан Хи-Чан даде

...

НА ЖИВО: Уулвърхемптън - Ливърпул 1:0, гол аванс за домакините след 45 минути

Уулвърхемптън и Ливърпул играят при резултат 1:0 . Хуан Хи-Чан даде задатък на домакините. Срещата се предава директно по  DIEMA SPORT 2  а на  Gong.bg ще проследим всичко минута по минута.

Само 7 минути след първия съдийски сигнал бе маркиран гол. Уулвърхемптън стартира мощно и справедливо стигнаха до задатък в резултата. Педро Нето с дрибъл навлезе в половината на мърсисайдци. Преодоля обикновено няколко футболисти в " алено " и центрира остро по земя. Хуанг Хи-Чан се оказа самичък на втора греда и преодоля Алисон с едно допиране.

След като към този момент изостанаха в резултата, гостите започнаха да владеят малко повече топката. Опитаха бързо да отговорят, само че по този начин и не доближиха до чисти положения за гол. Гари О'Нийл пък подреди тима си малко по-назад и изакваше моменти за контраофанзива.

В 33-та минта домакините едвам не поведоха с 2 гола. Педро Нето прекара топката през краката на Джо Гомез на левия фланг. От там прати меко центриране към Куня, само че бразилецът се поколеба с коя част на тялото да отиграе топката и в последна сметка пропусна чисто състояние.

След 5 минути робъртсън центрира в наказателното поле. Около дузпата Гакпо беше оставен непокрит, само че не контактува добре с топката и я прати в навън.

Ливърпул сътвори най-голямата заплаха пред Са в добавеното време на първата част. Разбъркване в наказателното поле разреши на Салах да стреля. Неговият удар беше блокиран, само че последва добавка, която стражът на " вълците " отрази с крайник.

LIVE Уулвс - Ливърпул 1:0

1:0 Хуанг Хи-Чан 7'

Състави:

Уулвс:  1. Жосе Са, 3. Райън Аит Нури, 15. Крейг Доусън, 23. Макс Килман, 22. Нелсън Семедо, 7. Педро Нето, 5. Марио Лемина, 8. Жоао Гомес, 11. Хуан Хи-Чан, 27. Жан-Рикне Белегард, Матеус Куня

Треньор: Гари О'Нийл