Успешната серия на Ювентус продължи и днес, след като тимът

...

Ювентус диша във врата на Наполи след класика над Болоня

Успешната серия на Ювентус продължи и през днешния ден, откакто отборът победи с класическото 3:0 Болоня в мач от 17-ия кръг на Серия " А ". Това бе и четвъртата поредна среща на " бианконерите ", в която не позволен проваляне и третата със " суха " мрежа.

Верона разруши Милан с 3:0
Кошмарът за Милан в Серия " А " няма край

" Росонерите " отнесоха здрав пердах от Верона

Миралем Пиянич откри резултата в 27-ата минута, след отлично осъществяване от свободен удар. Футболистът на Юве изпрати топката в горния ляв ъгъл, правейки я неспасяема, а осъществяването му бе феноменално.

Малко по-късно, още веднъж той имаше заслуга и за второто попадение, откакто центрира коженото кълбо в наказателното поле на Болоня, а Манджукич съумя да засече, правейки резултата 2:0.

През второто полувреме пък Блейс Матюиди оформи крайното 3:0, шутирайки от границата на наказателното поле.

С тази победа " бианконерите " към този момент са единствено на точка от водачът във краткотрайното класиране Наполи.