Уникална драма видяха зрителите на дербито на втория кръг на

...

Автогол реши дербито в Италия

Уникална драма видяха феновете на дербито на втория кръг на Серия " А " сред Ювентус и Наполи в Торино. Шампионите завоюваха с 4:3 с автогол на Кулибали в 91-ата минута. Преди това гостите наваксаха закъснение от 0:3.  Данило, Гонсало Игуаин и Кристиано Роналдо се разписаха за Юве. За Роналдо това бе и мач №1000.

И когато всички чакаха следващия триумф на хегемона в Серия " А ", Наполи отговори с попадения на Костас Манолас, Ървинг Лосано и Ди Лоренцо. Накрая обаче и шанса обърна тил гостите, с цел да могат " бианконерите " да запишат втора поредна победа от началото на сезона и да запазят първото място в подреждането. В 92-ата минута Пянич центрира от фаул и Кулибали, който беше безусловно самичък, си заби гръмък автогол за крайното 4:3 за Ювентус!
Източник: standartnews.com