Уест Хем играят и Манчестър Сити играят при резултат 1:0

...

НА ЖИВО: Уест Хем - Манчестър Сити 1:0, Боуен сюрпризира непирятно гостите

Уест Хем играят и Манчестър Сити играят при резултат 1:0 в дуел от 37-ия кръг на британската Висша лига. Джаред Боуен откри резултата в 24-ата минута.

Сблъсъкът на "Лондон Стейдиъм " може да е предопределящ за борбата за купата на Острова. Мачът може да наблюдавате директно по DIEMA SPORT, а тук на Gong.bg ще проследим по-интересното.

"Гражданите " са на първа позиция с 89 точки, а преследвачът Ливърпул е втори с три по-малко. Срещата на мърсисайдци от този 37-и кръг е планувана за вторник (17 май). "Червените " гостуват тогава на Саутхемптън на "Сейнт Мери Стейдиъм ".

Четвърт час след началото Сити разви първата си хубава офанзива, на чийто връх се озова Жезус, на единствено няколко метра от вратата. Бразилецът обаче бе с тил и нямаше по какъв начин да нанесе удар. Пет минути по-късно футболистите на Уест Хем не съумяха да изнесат добре и Родри стреля. Кълбото се отби в бранител на домакините и едвам не навести мрежата на Фабиански. В идната офанзива Ферандиньо опита същото.

LIVE / Уест Хем - Манчестър Сити 1:0

1:0 Джаред Боуен 24`

Уест Хем: Лукаш Фабиански, Владимир Цоуфал, Крейг Доусън, Курт Зума, Аарън Кресуел, Деклан Райс, Томаш Соучек, Джаред Боуен, Мануел Лансини, Пабло Форналс, Михаил Антонио

Мениджър: Дейвид Мойс