Турският гранд Галатасарай нанесе втора загуба на Манчестър Юнайтед в

...

Галатасарай шокира Манчестър Юнайтед, Байерн потрепери в Копенхаген

Турският гранд Галатасарай нанесе втора загуба на Манчестър Юнайтед в група А на Шампионската лига, откакто завоюва гостуването си на " Олд Трафорд " с 3:2.

" Червените дяволи " на два пъти успяваха да повеждат в резултата с попадения на Расмус Хойлунд (17, 67), само че доста бързо допускаха равнене посредством Уилфред Заха (23) и Керем Актюроглу (71).
 Реал (Мадрид) си потегли с трите точки от Неапол

Брага направи популярен поврат в Берлин

Победното попадение за Галатасарай осъществя Мауро Икарди в 81-ата минута. Той пропусна дузпа малко преди този момент, откакто не уцели вратата.

Манчестър Юнайтед приключи с човек по-малко, откакто Каземиро бе изпъден след груба неточност на Андре Онана в обстановката при дузпата.

В другия мач от групата Байерн (Мюнхен) се наложи с 2:1 като посетител на ФК Копенхаген. Лукас Лерагер откри за датския отбор в 56-ата минута. Джамал Мусиала изравни в 67-ата, а четвърт час по-късно резервата Матис Тел обезпечи триумфа на немския исполин.

Байерн оглавява класирането в групата с цялостен актив от 6 точки, следван от Галатасарай с 4. ФК Копенхаген има 1 точка, а на дъното с две загуби е Манчестър Юнайтед.