ЦСКА загуби третата си предсезонна контрола от лагера в Австрия.

...

ЦСКА отстъпи на Вердер в контролна среща

ЦСКА загуби третата си предсезонна контрола от лагера в Австрия. „ Червените “ отстъпиха на изпадналия от Бундеслигата Вердер Бремен с минималното 0:1. Победният гол във вратата на софиянци вкара Йоханес Егещайн в 83-тата минута. Цял мач за „ бременските музиканти “ изигра българският юношески национал Илия Груев-младши. Въпреки че дуелът не бе с формален темперамент, немският отбор играеше нападателно и като че ли търсеше успеха непременно. От груби влизания пострадаха двама футболисти на ЦСКА – Брадли Мазику и Хамза Чатакович, като тяхното положение би трябвало да бъде изяснено в идващите часове. В игра за „ армейците “ се завърна Валентин Антов, който прекара пролетния дял от предишния сезон чартърен в италианския първокласен отбор Болоня. Българският национал се появи на терена на мястото на Федерико Варела в заключителните минути от инспекцията.
Източник: dnesplus.bg