ЦСКА-София спечели лесно с 2:0 над Славия, подпомогнат и от

...

ЦСКА-София би Славия, фенове запалиха седалки

ЦСКА-София завоюва елементарно с 2:0 над Славия, подкрепят и от съдийските решения. Така алените още веднъж имат задатък от четири точки задатък пред.

Головете паднаха в разстояние на 5 минути през второто полувреме. Отбелязаха ги централният бранител Мено Кох с глава след центриране от корнер и водещият изпълнител на отбора Дюкенс Назон. Това беше 12-о попадение за национала на Хаити през сезона. По-резултатен от него в елита е единствено Ивайло Чочев (17 гола, ЦСКА 1948).

Най-спорната обстановка пристигна в 35-ата минута. Тогава Славия поведе с автогол на Кох след рикошет при изстрел на Галин Иванов. Главният съдия Станислав Тодоров анулира попадението поради засада на Ахмед Ахмедов. През втората част реферът анулира поради засада и гол на Назон при 0:0.

Феновете на ЦСКА-София едвам не провокираха пожар на ст. „ Александър Шаламанов “. Те счупиха десетки седалки, струпаха ги на клада в бранш В и я запалииха. След бърза интервенция на дежурните пожарникари пламъците бяха потушени. После почитателите разпънаха и транспарант със необичайно обръщение: „ Гръм от бомба – черен пушек! “.
Източник: flashnews.bg