ЦСКА постигна изключително престижна победа с 2:1 над руския колос

...

ЦСКА е кошмар за Манчини - би и Зенит

ЦСКА реализира извънредно влиятелна победа с 2:1 над съветския исполин Зенит Санкт Петербург в контролна среща, която се игра на австрийска земя. Руснаците първи откриха резултата след попадение на Панюков в 16-ата минута, само че това не пречупи момчетата на Стамен Белчев, които стигнаха до цялостен поврат.

В самия завършек на полувремето Каранга изравни, а в 64-ата минута Меркадо направи обрата в интерес на "армейците " цялостен.

Този мач бе дебютен за треньора на питерци Роберто Манчини, който в последна сметка няма да запомни с нищо положително срещата си с "червените ". Припомняме, че ЦСКА победи в контрола още един отбор воден от Манчини - Интер. Тогава резултатът бе още веднъж 2:1 за "червените ".
Източник: fakti.bg