ЦСКА Москва победи гостуващия Цървена звезда с 1:0 и след

...

ЦСКА Москва продължава напред в Лига Европа, Миланов влезе като резерва

ЦСКА Москва победи гостуващия " Цървена звезда " с 1:0 и след тъждество 0:0 в първия мач в Белград се класира за осминафиналите на шампионата Лига Европа.

Българският национал Георги Миланов влезе в игра за руснаците от аварийна пейка в 77-ата минута на мястото на Витиньо.

Домакините бяха по-активни през първото полувреме и справедливо се отдръпнаха на почивката с задатък в резултата.

Алан Дзагоев се разписа в добавеното време, откакто засече от 5 метра чудесно подаване по тревата от ляво на Константин Кучаев в мрежата на някогашния вратар на " Лудогорец " Разград Милан Борян.

След почивката ЦСКА продължи да натиска, само че Борян беше постоянен. В същото време " Звезда " насочи първия си прецизен удар едвам в 78-ата минута, само че с него Неманя Радонич не затрудни Игор Акинфеев.

Сърбите пропуснаха най-хубавия си късмет в последната минута, когато Мохамед Бен Набуан беше изведен в чиста позиция в наказателното поле и насочи рисков изстрел по диагонала от десетина метра, само че топката профуча на сантиметри от задачата.