ЦСКА гостува на Сейнт Патрикс в реванш от третия предварителен

...

НА ЖИВО: Сейнт Патрикс Атлетик vs ЦСКА 0:1

ЦСКА гостува на Сейнт Патрикс в реванш от третия прелиминарен кръг на Лига Европа и играят при резултат 0:1.

Срещата стартира в умерено движение от двата тима, като ЦСКА владееше малко повече топката. Патс, от своя страна, опитваха да нападат защитата на "червените " по крилата, само че без особени триумфи в хода на първите 8 минути. ЦСКА съумя да открие резултата и да изравни общия резултат в 12-ата минута. Тогава Тибо Вион центрира от ъглов удар, а Дейми Ленън остави свободен Маурисо Гарсес, който от близко стреля с глава и прониза ирландската врата за 1:0 за българския отбор.

LIVE / СЕЙНТ ПАТРИКС - ЦСКА 0:1

Стадион: "Тала Стейдиъм " (Дъблин, Ирландия)

Рефер: Хоражиш Фешник (Румъния)

Стартови сформира:

Сейнт Патрикс: 1. Джоузеф Ананг – 12. Хари Брокбанк, 5. Том Гривости, 4. Джоуеф Редмънд (к), 19. Антони Бреслин – 16. Адам О’Райли, 6. Джейми Ленън – 2. Бари Котър, 8. Крис Форестър, 15. Били Кинг – 9. Оуен Дойл

Резерви: 23. Давид Одумосу, 7. Серж Атакаи, 10. Ронан Кофлан, 22. Сам Къртис, 11. Джейсън МакКлеланд, 18. Бен МакКормак, 45. Бабатунде Оволаби, 29. Пади Барет, 25. Тайс Тимерманс, 30. Рос Фай

Треньор: Тим Кланси

ЦСКА: 1. Густаво Бусато – 19. Иван Турицов, 2 Юрген Матей (к), 4. Мено Кох, 5. Брадли де Нойер – 15. Тибо Вион, 21. Амос Юга – 10. Георги Йомов, 7. Джонатан Лидсет, 27. Маурисио Гарсес– 28. Брайън Морено

Резерви: 12. Алекс Божев, 25. Димитър Евтимов, 3. Жеферсон, 6. Християн Петров, 8. Станислав Шопов, 9. Дюкенс Назон, 11. Лазар Туфегджич, 13. Галин Минков, 14. Калоян Кръстев, 16. Асен Дончев, 20. Йоан Бауренски, 22. Енес Махмутович

Треньор: Саша Илич