Три орлета хвърли новакът във Втора лига Струмска слава“ срещу

...

„Струмска слава“ срещу родния им „Пирин“ завършиха с 2:2

Три " орлета " хвърли новакът във Втора лига „ Струмска популярност “ против родния им „ Пирин “ за равенството 2:2 във встъпителната лятна контрола въз основата в село Рилци, написа Sporta.bg.

Христо Младенов създаде втория гол за радомирци, откакто затрудни вратаря Благой Макенджиев с компактен удар и съотборникът му Стоян Георгиев бе прецизен при добавката. В игра през втората част се появиха Антон Тунгаров и Борислав Вакадинов, които предишния сезон бяха част от ДЮШ на столичния „ Септември “. Куриозен автогол на Васил Божинов в 34-та мин, написа struma.bg. даде задатък на „ Славата “, подсилен в 66-та мин. от преди малко влезлия Георгиев.

Централният бранител на зелено-белите Румен Сандев реагира бурно против рефера Ангел Ангелов за неотсъдено нарушаване преди попадението и видя аления цвят на картона. Това наложи за повторно да се съблече по екип Костадин Ничев, извел с капитанската лента напълно пробната стартова 11-рка, сменена на почивката от титулярите. И двете обединения обаче не си даваха доста напън против надалеч по-надъхания и отракан противник.

Най-много игрови минути без промяна получи Аймен Суда, единственият отсъстващ бе травмираният юношески национал Кирил Грозданов. За пиринци дебютираха утвърденият Божидар Васев и каращите проби Симеон Бояджиев от Септември “ /Сим/ и етническият албанец Рениа. Късметът покри благоевградчани в последната четвърт на спаринга с голове за 120 секунди на нормалните обвинени Станислав Костов /78/ и Даниел Младенов от дузпа /80/. Греда на Иво Стоянов можеше да направи цялостен резила на домакините, които на собствен ред уцелиха страничния дирек в самия край и се разминаха с цялостния поврат.

Петте попълнения, които бях набелязал, към този момент си откриха тимове, закъсняхме със селекцията по обясними аргументи, оплака се след инспекцията пиринският ментор Милен Радуканов, който откри положителни думи за представянето единствено на стоманения войник рожденик Антон Костадинов.
Източник: novinite.bg