Треньорът на юношите младша възраст на Спартак Стефан Дончев обяви,

...

Стефан Дончев след 0:4 в Дебелец: Резултатът лъже!

Треньорът на юношите младша възраст на Спартак Стефан Дончев разгласи, че резултатът, с който изгубиха от Етър – 0:4, не дава отговор на показаното на терена.

Срещата от третия кръг на Елитна група по футбол до 17 години се игра в Дебелец, като след нея спартаклии не престават да са без победа и вкаран гол. Те имат една точка и голово съответствие 0:8.

„ Резултатът лъже, защото предвид на показаното не заслужавахме такава тежка загуба. Етър обаче ни надигра, а ние не играхме по този начин, както желая и можем. При 0:0 наш футболист изтърва самичък против вратаря, след това допуснахме вратарски гол, а в края на полувремето удвоиха от дузпа. След почивката направиха 3:0, а в последните секунди осъществиха четвърто попадение от втора дузпа. Нашата цел е да не изпаднем и да развиваме качествата на гениите ни. ”, съобщи за „ Петел ” Стефан Дончев.

Съставът:  Цветомир Иванов, Алеко Димитров (50 – Даниел Тодоров), Александър Янчев, Алексасндър Йорданов (46 – Давид Денчев), Антонио Петков (46 – Ивайло Атанасов), Велислав Боев, Георги Дичев, Мартин Янакиев, Павел Стоев, Свилен Иванов, Десислав Златков (46 – Пламен Стоилов)

На 14 септември (събота) Спартак приема столичния Национал в дуел от четвъртия кръг от 10,30 часа на Спортпалас.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!