Треньорът на Севиля Винченцо Монтела похвали своите играчи за представянето

...

Монтела: Доволен съм, показахме характер

Треньорът на Севиля Винченцо Монтела похвали своите играчи за представянето им в реванша с Байерн (Мюнхен) от 1/4-финала в Шампионската лига. Срещата на “Алианц арена” завърши при резултат 0:0, който класира германсикя първенец напред, все пак италианският експерт съобщи, че горделив от своя тим.

“Изиграхме добър мач. Действахме уравновесено и имахме своите шансове. Те не бяха напълно чисти, само че пропуснахме едно положително състояние през първото полувреме посредством Сарабия и едно през втората част посредством Корея. Доволен съм, че показахме темперамент, въпреки да не ни бе по никакъв начин елементарно. Съперникът ни може да завоюва Шампионската лига, само че ние напущаме шампионата с гордо вдигнати глави. И шансът не бе на наша страна. В първия мач допуснахме два гола, а през днешния ден ударихме греда. Сега би трябвало да обърнем повече внимание на шампионата, с цел да се класираме за присъединяване в Европа и догодина”, съобщи Монтела.

Шампионска Лига 1/4 кръг, сряда 11 април  Байерн (Мюнхен) 0:0краен резулат  Севиля