Треньорът на Лудогорец бе доволен от победата над Славия като

...

Генчев остана доволен от победата на Славия и се закани на австрийци

Треньорът на Лудогорец бе удовлетворен от успеха над Славия като посетител с 2:0. Наставникът на първенците съобщи, че тимът излиза за най-малко точка в последния си мач в Лига Европа идния четвъртък против ЛАСК Линц.

''И първото полувреме играхме добре, липсваше единствено гола. Имаме положителни обстановки, ударихме и греда. Разликата бе, че отбелязахме през второто полувреме. Отборът се успокои след първия гол'', разяснява Генчев.

„ Клаудиу Кешуру е значим за нас. Неслучайно е голмайстор на тима всяка година. Предпочетохме да влезе като запаса, тъй като му се натрупаха 4 мача за 10 дни, само че той си свърши работата'', добави наставникът на ''орлите''.

„ За нас е значимо да печелим всеки един мач, няма значение против кого и къде. Неприятно е, че нямаме извоювана точка. Надявам се да играем добре и да спечелим най-малко една точка, като ще търсим и успеха “, съобщи още Генчев, разяснявайки идния мач против ЛАСК Линц.
Източник: fakti.bg