Треньорът на Ботев Желко Копич говори след загубата с 2:3

...

Копич: Не играхме добре, ще работя много, за да променим представянето ни като гост

Треньорът на Ботев Желко Копич приказва след загубата с 2:3 от новака Спартак във Варна.
Прочетете още
" Искам да поздравя нашия противник за успеха. През първата част не успяхме да се съобразим със положението на терена. През второто полувреме трябваше да сме деликатни в отбрана, само че и да рискуваме повече в нахлуване. Много бързо допускахме втори гол от наша неточност. Опитахме всичко, само че не успяхме да вземем най-малко точка. Уцелихме три греди, само че не играхме толкоз добре, колкото трябваше. Трябваше да бъдем по-агресивни в пресата. Тежък терен и време, само че тези условия са и за двата тима. Трябва да даваме повече в такива мачове. Трябва да намеря решението, за какво играем по този начин на открито. Когато гостуваме не играем толкоз добре, само че ще работим доста, с цел да променим това ", съобщи Копич след загубата.
Източник: trafficnews.bg