ТОРОНТО – Мич Марнър и Мейпъл Лийфс бяха на път.Крилото

...

Марнър води Лийфс до победа с 4-3 дузпи над Кракен

ТОРОНТО – Мич Марнър и Мейпъл Лийфс бяха на път.

Крилото означи втория си хеттрик в кариерата си, с цел да означи дълга голова суша и оказа помощ на тима си да построи преимущество от 3-1 през два интервала.

Всичко, което Торонто трябваше да направи, беше да заключи нещата през последните 20 минути. След това позната сюжетна линия изплува на повърхността, подготвяйки сцената за Марнър да остави последна диря през нощта – откакто неговият вратар удържа крепостта.

Марнър погреба спечелилия в дузпите откакто изрично спря осмица -глава суша в четвъртък, когато Лийфс оцеляха след понижената преднина в третия интервал, с цел да победят Сиатъл Кракен с 4-3.

„ Не бях удовлетворен от личната си игра “, сподели Марнър, който сподели цялостна козирка, откакто се нуждаеше от 12 шева, с цел да затвори рана от шайба в челюстта във...