Торино и Ювентус завършиха 0:0 в Дерби дела Моле от

...

Торино и Ювентус разочароваха в Дерби дела Моле

Торино и Ювентус приключиха 0:0 в Дерби каузи Моле от 32-ия кръг на Серия А. Така „ бианконерите “ събраха 63 точки на третото място във краткотрайното класиране, до момента в който „ биковете “ са девети с 45.

Първата добра опция за гол се откри пред Душан Влахович. Сърбинът получи топката към точката на дузпата, само че ударът му не бе прецизен и топката мина около десния непряк дирек. Малко по-късно Андреа Камбиазо откри Мануел Локатели, чийто удар мина над вратата.

В 31-вата минута Юве имаше златна опция да излезе напред в резултата. Душан Влахович получи задоволително време, с цел да си овладее топката и да стреля, само че ударът му към долния десен ъгъл беше брилянтно избавен от Ваня Милинкович-Савич.

В 42-ата минута удар с глава на Никола Влашич след центриране на Раул Беланова мина рисково около вратата.

Минута след началото на второто полувреме гол за Торино, дело на Дуван Сапата, не бе зачетен поради нарушаване при построяването на офанзивата. Малко по-късно Войчех Шчесни отрази удар с Антонио Санабрия.

В 74-ата минута Мергим Войвода насочи мощен удар от воле към десния ъгъл, само че Шчесни избави по превъзходен метод. Малко по-късно Милинкович-Савич избави рисков удар на Кенан Йълдъз.

В добавеното време на срещата Валентино Лазаро засече хитро центриране на Карол Линети, само че ударът му с глава мина над напречната греда.