Тимът на Дженоа с българина Андрей Гълъбинов в състава загуби

...

Дженоа и Гълъбинов продължават без победа в Италия

Тимът на Дженоа с българина Андрей Гълъбинов в състава загуби семейството си на Болоня с 0:1 в дуел от 7-ия кръг на италианската Серия А.

Гълъбинов бе запаса и влезе в игра при започване на второто полувреме.

Дженоа пък заема 18-а позиция във краткотрайното класиране в шампионат с едвам 2 точки и без победа досега.

Съставът на Болоня пък натрупа 8 точки и заема 11-о място в подреждането.

Гостите можеха да поведат още в 15-ата минута, когато се откри опция пред Бруно Петкович, само че той не съумя да преодолее вратаря на Дженоа.

Диего Лаксалс пък пропиля отличен късмет за домакините в 65-ата минута, защото стреля много неопределено и прати топката вдясно от вратата на Болоня.

Моментът за гостите пристигна в 73-ата минута, когато Родриго Паласио напредна чудесно и осъществя за 1:0 в интерес на Болоня.

Дженоа можеше да измъкне най-малко точка, само че в добавеното време на мача Горан Пандев с глава прати топката на сантиметри от вратата на противника.