Талантливи моряци взеха важна победа.Черно море записа успех с 3:1

...

Черно море победи Берое в Елитната до 15 години

Талантливи " моряци " взеха значима победа.

Черно море записа триумф с 3:1 при семейството си на Берое в мач от 2-рия кръг на Елитната група до 15 години. Момчетата на Тодор Колев направиха мощен мач и справедливо завоюваха трите точки.

Хеттрик за “моряците ” осъществя Кристиан Михайлов. Той се разписа на два пъти през първата част, а в края на полувремето Стефан Сивков пропусна да направи резултата типичен, изведен самичък против вратаря на гостите.

В началото на втората част Емануил Няголов фаулира съперников състезател в наказателното поле и след отсъдената дузпа Берое понижи резултата. Последваха мощни минути за Черно море и след многочислени пропуски пред вратата на гостите малко преди края на дуела Михайлов означи за крайното 3:1, написа chernomorepfc.bg.

В идващия кръг Черно море гостува на Ботев в Пловдив.

Съставът на Черно море: Георги Панайотов, Божидар Мерсинков, Кристиан Маринов, Емануил Няголов, Йордан Тодоров, Денислав Младенов, Кристиан Михайлов, Виктор Иванов, Стефан Сивков, Стефан Стефанов (Виктор Диев, Теодор Костадинов, Петър Николов, Кирил Петров, Никола Цариградски, Илля Калашник, Андриян Калев.
Източник: petel.bg