Стражът на Интер Самир Ханданович е на мнение, че тимът

...

Ханданович: Нямахме късмет пред гола

Стражът на Интер Самир Ханданович е на мнение, че отборът му е изгубил несправедливо от Торино.

" Нерадзурите” позволиха проваляне в гостуването си на “Олимпико Гранде Торино” с 1:0 и се свлякоха не пета позиция във краткотрайното класиране на Серия “А”.

| The woodwork and Sirigu played a huge role in stopping the Nerazzurri.

— Inter (@Inter_en) April 8, 2018
" И да бяхме играли още 90 минути, топката отново нямаше да влезе. Съжалявам, само че когато не вкарваш, по-късно губиш. Срещу Торино се получи същата обстановка като с Милан в дербито. Трябваше да имаме 6 точки повече, само че вместо това спечелихме единствено 1. Липсваше ни експанзията пред противниковата врата, само че въпреки всичко се представихме добре. Резултатът е неприятен, само че играта ни бе добра. През първото полувреме имахме 4 благоприятни условия за гол. Ако бяхме отбелязали, всичко щеше да е по-различно. За всеки един тим срещите до края на сезона са сложни. Битката продължава до самия край. Всички знаят, че в Италия няма лесни мачове. Трябва да продължим да играем по този начин и точки ще дойдат сами ", разяснява Ханданович. Серия А 31 кръг, неделя 8 април  Торино 1:0краен резулат  Интер