Стражът на Берое Християн Василев бе доволен от победата с

...

Вратарят на Берое: Заслужено победихме Левски

Стражът на Берое Християн Василев бе удовлетворен от успеха с 2:0 над Левски на “Герена” на старта на шампионата в efbet Лига. Вратарят е на мнение, че триумфът е законосъобразен предвид на показаното на терена.

“Мисля, че справедливо победихме Левски. Доминирахме през по-голямата част на срещата. Не бих споделил, че дуелът е бил спокоен за мен, тъй като през целия мач би трябвало да бъдеш съсредоточен. Имаше и едно чисто състояние през второто полувреме. Нашите цели са доста високи, само че това е единствено първи кръг. Ние си гледаме нас и се надяваме да приключим оптимално високо. Приеха ме доста добре в тима, разликата тук е огромна - играя в преобладаващ тим и няма чак толкоз доста положения пред мен, както преди. Конкуренцията не ме плаши, а единствено да ме стимулира да съм по-добър от останалите”, сподели Василев. efbet Лига 1 кръг, понеделник 10 август  Левски 0:2краен резулат  Берое