СТОРРС, Кънектикът (AP) — Звездата на Сиракюз Дайша Феър отбеляза

...

Феър се завръща от контузия, за да поведе поставената под номер 6 Сиракюз до победа над Аризона със 74-69 в първия кръг.

СТОРРС, Кънектикът (AP) — Звездата на Сиракюз Дайша Феър означи 32 точки, в това число 13 след завръщането си от травма през второто полувреме, с цел да изведе оранжевите до победа със 74-69 откъм гърба над номер 11 в схемата Аризона в първия кръг на женския NCAA шампионат в събота.

Третият тим Всички -Американката вкара всички точки на своя тим по време на печеливша серия, която стартира с закъснение на оранжевите с 66-61 с 3:16 преди края. Алиса Латъм добави 10 точки за Сиракуза (24-7).

Скайлър Джоунс имаше 24 точки, до момента в който Джада Уилямс и Хелена Пуейо прибавиха по 14 за Аризона (18-16).

The Wildcats поведоха с цели девет точки през първото полувреме при 31-22 след тройка на Уилямс. Но Феър вкара пет точки в последните 41 секунди на втората четвърт, с цел да понижи изоставането до 37-32 в паузата.

Сиракуз продължи да откъсва преднината на Аризона и кражба и бърз пробив на Феър изравни мача на 51.

Петгодишният гард падна тежко, откакто удари Изис Бех от Аризо...